7 rujna, 2024
Korner 365 » Široki poražen od Hajduka na Poljudu

Široki poražen od Hajduka na Poljudu

NK Široki Brijeg poražen je na gostovanju kod Hajduka rezultatom 3:0 u pripremnoj utakmici na Poljudu.

Gol za vodstvo zabio je Marko Capan. Nakon kornera Livaja je pucao škaricama, nakon toga je lopta odbijena do Uremovića, koji je također pucao, a nakon bloka Capan je potegnuo s ruba kaznenog prostora. Lopta je prošla kroz šumu nogu i završila u mreži gostiju.

Madžid Šošić zabio je u 59. minuti za 2:0. Bruno Durdov je dobio sjajnu loptu na desno krilo. Pucao je lijevom nogom prema drugoj stativi, a na loptu je naletio Šošić i gurnuo je u mrežu za sad već veliko vodstvo Hajduka.

U 76. minuti zabio je za 3:0 Roko Brajković. Noa Skoko je zakasnio na dodavanje s desne strane, no Brajković je stigao iz drugog plana i pogodio za povećanje vodstva Hajduka.