19 rujna, 2024
Korner 365 » Široki poražen od Sloge na Barama

Široki poražen od Sloge na Barama

1 min read

Nogometaši Širokog Brijega poraženi su od Sloge 0:1 u susretu 22. kola Wwin lige BiH na čitlučkim Barama.

Po teškom terenu u Čitluku nije se moglo puno toga vidjeti, pa se uglavnom igralo na sredini terena.

U 26. minuti Lukić je lijepo proigrao Ćavara koji u šesnaestercu gostiju izbio sam pred vratara Traku koji brani njegov udarac.

Lukić je pucao u 34. minuti, ali lopta odlazi pored gola gostiju.

Bagarić je pokušao pred kraj prvog poluvremena, ali njegov pokušaj lako je ukrotio vratar gostiju.

U 55. minuti Bender nije stigao do lopte, Mrzić vraća u peterac, a tamo je bio Dejan Vidić koji pogađa za 1:0, a akcija je krenula od Veselinovića.

Nakon gužve lopta dolazi do Mišića koji iz dobre pozicije puca preko gola u 69. minuti susreta.

U 85. minuti Mišić je potegnuo s ruba šesnaesterca, ali njegov udarac sjajno brani Trako.

U drugoj minuti sudačke nadoknade Kuprešak je ubacio s lijeve strane, a Chinedu pogađa gredu u posljednjim trenucima utakmice.

Široki je doživio drugi uzastopni poraz u prvenstvu i nalazi se na sedmom mjestu s 28 osvojenih bodova, dok je Sloga četvrta s 35 bodova.