Korner 365 » Široki poveo, Borac preokrenuo i potvrdio prolazak u finale

Široki poveo, Borac preokrenuo i potvrdio prolazak u finale

Nogometaši Širokog Brijega poraženi su rezultatom 2:1 na gostovanju kod Borca u uzvratnom susretu polufinala Kupa BiH koji je odigran u Banja Luci.

Prva prilika na utakmici viđena je u 6. minuti susreta kada je Bagarić pucao s lijeve strane, ali lopta odlazi malo pored gola Borca.

U 22. minuti udarac Mišića zaustavio je domaći vratar Milošević.

Pejović je silovito pucao u 42. minuti, ali njegov udarac prolazi pored gola gostiju.

Pred sam kraj prvog dijela Mišić je pokušao iz slobodnog udarca, ali lopta odlazi malo iznad gola domaće momčadi.

U 69. minuti gosti dolaze do pogotka kada nakon ubačaja Mišića, mladi Marko Matić glavom pogađa za 0:1 vodstvo Širokog.

Odbijena je lopta nakon slobodnog udarca dolazi do Stefana Fićovića, a on iz voleja majstorski pogađa za 1:1 u ovom susretu.

Borac je do preokreta stigao u 86. minuti susreta kada je lijepu akciju domaćih završio Damir Hrelja i potvrdio prolazak Borca u finale Kupa BiH.

Banjalučani su se nakon ove pobjede protiv Širokog došao do izjednačenja u međusobnom omjeru i sada obje momčadi imaju po 17 pobjeda.

Ova dva kluba će odmjeriti snage još jednom u ovoj sezoni u prvenstvu kada će Široki dočekati Borac u Čitluku.