19 rujna, 2024
Korner 365 » Široki preokretom svladao Slogu i prekinuo negativni niz

Široki preokretom svladao Slogu i prekinuo negativni niz

1 min read

Nogometaši Širokog Brijega pobijedili su Slogu rezultatom 3:2 na gostovanju u Modriči u susretu 32. kola Wwin lige BiH.

Ovo je bio službeni debi Borisa Pandže kao glavnog trenera Širokog Brijega, a na ovom susretu legendarni stoper dao je priliku velikom broju mladih igrača.

Josip Kvesić je postigao pogodak protiv svog bivšeg kluba i doveo Slogu do prednosti u 5. minuti utakmice.

Nije dugo trajalo vodstvo domaćih, jer je Ilija Bagarić izjednačio rezultat u 8. minuti susreta.

Žestoko je počela ova utakmica, a već u 16. minuti 20-godišnji crnogorski napadač Marko Brnović pogađa za 2:1 vodstvo Sloge.

Marko Matić započeo je lijepu akciju Širokog i dodao do Bagariću, pronalazi Pranjića na lijevoj strani, a ovaj šalje preciznu loptu u peterac do Filipa Matića za izjednačenje.

Široki je od 71. minute ostao s igračem manje kada je crveni karton zaradio Ivan Pranjić.

U 78. minuti Chinedu je pobjegao obrani Sloge i nesebično uposlio Bagarića koji pogađa za 2:3 vodstvo gostiju.

Tako je Široki uspio prekinuti niz od četiri vezana poraza.