21 rujna, 2024
Korner 365 » Široki prosipa bodove na Pecari: GOŠK se vratio iz ponora i osvojio bod

Široki prosipa bodove na Pecari: GOŠK se vratio iz ponora i osvojio bod

U susretu 7. kola Wwin lige BiH nogometaši Širokog Brijega i GOŠK-a podijelili su bodove odigravši 2:2 na Pecari.

Susret je počeo idealno za domaće koji su poveli već nakon 26 sekundi igre, a strijelac je bio Stephen Chinedu. Asistenciju je upisao Domagoj Jelavić.

Široki je dominirao cijelo prvo poluvrijeme i povećao vodstvo u 39. minuti kada je pogodio Filip Matić, a ponovno je asistent bio Jelavić.

Činilo se da će domaći rutinski upisati tri boda, ali uslijedila je prava drama u drugom dijelu.

Gosti su smanjili zaostatak u 53. minuti susreta kada je pogodio Enes Sipović.

U 74. minuti lijepa akcija gostiju koja je donijela izjednačenje. Nikola Perić je probio po desnoj strani i ubacio u šesnaesterac, a tamo se najbolje snašao Filip Mihaljević i zabio bivšem klubu.

Na kraju je Široki u sudačkoj nadoknadi imao vratnicu koju je glavom pogodio Tomić, ali ostalo je 2:2 u ovom susretu.

U sljedećem kolu Široki gostuje kod Zrinjskog u hercegovačkom derbiju, dok će GOŠK koji je stigao do prvog boda ugostiti mostarski Velež.