16 rujna, 2024
Korner 365 » Široki stigao do važnih bodova pobjedom protiv Zvijezde 09

Široki stigao do važnih bodova pobjedom protiv Zvijezde 09

1 min read

Nogometaši Širokog Brijega pobijedili su Zvijezdu 09 2:3 susretu 24. kola Wwin lige BiH koji je odigran na Gradskom stadionu u Ugljeviku.

Pogodak za vodstvo Širokog postigao je Luka Mamić nakon brze kontre u 43. minuti susreta.

U drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela domaći se vraćaju igru pogotkom Josipa Ivančića koji je ispratio ubačaj iz slobodnog udarca i lijepo pogodio za izjednačenje.

U 61. minuti gosti su poveli nakon lijepe akcije. Kpan je povukao loptu i prošao kroz obranu Zvijezde, dao za Lukića, a ovaj poslužio Kuprešaka koji precizno pogađa u donji desni kut za vodstvo Širokog.

Godswill Vadze postigao je sjajan pogodak za izjednačenje u 79. minuti susreta.

Samo minutu kasnije Stepen Chinedu izbija sam pred vratara domaće momčadi i zabija za novo vodstvo Širokog. Asistenciju je upisao Petar Mišić.

Crveni karton je u 83. minuti kod gostujuće momčadi dobio mladi Taraba.