22 listopada, 2024
Korner 365 » Široki svladao Posušje u napetom dvoboju

Široki svladao Posušje u napetom dvoboju

Nogometaši Širokog Brijega pobijedili su Posušje rezultatom 2:1 na Mokrom Docu u susretu 10. kola Wwin lige BiH.

U 35. minuti s nekih 25-metara natrčao na loptu i pogodio same rašlje Galićevog gola i doveo Široki u vodstvo.

Bekavac je nepromišljeno oborio Bagarića, te je zaradio žuti karton. Penal je bio očit, pa se ni nogometaši Posušja nisu bunili na ovu odluku.

Penal je uspješno realizirao Mato Stanić koji je tako vratio prednost Širokom Brijegu, a ovoga puta je rezultat glasio 2:1.

Međutim, onda u 90. minuti utakmice Posušje igra “dugi” napad, a njeg fantastičnim volejom realizira Čuljak.

Ipak, od pogotka za Posušje nema ništa, a razlog je prekršaj Leonarda Petrovića u izgradnji akcije.

Široki Brijeg tako je prekinuo niz od pet utakmica bez pobjede, dok je Posušje upisalo treći uzastopni poraz.

U sljedećem kolu Široki Brijeg dočekuje Borac na Pecari, dok će Posušje gostovati kod Veleža.