8 rujna, 2024
Korner 365 » Široki uvjerljiv u polufinalnom dvoboju s Grudama

Široki uvjerljiv u polufinalnom dvoboju s Grudama

1 min read

U Gradskoj sportskoj dvorani Bili Brig u Grudama odigrana je prva polufinalna utakmica košarkaškog Kupa Herceg-Bosne u kojoj su se sastali domaćin HKK Grude i HKK Široki kojemu je pripala pobjeda rezultatom 58:104.

HKK Široki koji je opravdao ulogu favorita i boljom igrom već na poluvremenu vodio s visokih 46-24.

U nastavku su gosti iz Širokog Brijega stekli još uvjerljiviju prednost i na kraju rutinski slavili.

Široki je do pobjede predvodio Josip Čović s 27 koševa, 8 skokova i dvije asistencije.

Kod Gruda je najefikasniji David Mikulić s 21 košem, 12 skokova.

Ovom pobjedom HKK Široki je izborio nastup u finalu Kupa Herceg-Bosne gdje čeka pobjednika susreta drugog polufinala u kojem se sastaju KK Čapljina i KK Pepi Mostar.