19 rujna, 2024
Korner 365 » Skender: Previše smo razmišljali o rezultatu i pobjedi koju dugo čekamo

Skender: Previše smo razmišljali o rezultatu i pobjedi koju dugo čekamo

Nogometaši Širokog Brijega ostvarili su pobjedu protiv Stupčanice rezultatom 4:2 (regularni dio završen je 2:2) boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Trener Širokog Brijega Dino Skender nakon susreta komentirao je igru svoje momčadi.

“Bilo je točno kako smo i očekivali, jako izazovna i teška kup utakmica u gostima kod Stupčanice. Prije svega čestitam igračima na prolazu, jer nakon 90 minuta i slijeda događanja u drugom poluvremenu dečki su ipak pokazali prisebnost i koncentraciju u raspucavanju s bijele točke i na taj način izborili plasman među osam najboljih. Što se tiče igre, prvih pola sata bili smo dosta dobri, nismo dali Stupčanici praktički ništa i priveli smo mirno poluvrijeme s 0:2. S tim dijelom mogu biti zadovoljan. Na žalost, drugi dio nismo bili pravi do kraja, čak smo dobro i ušli u nastavak, ali gol iz prekida za 1:2 sve je okrenuo i psihologija je počela raditi svoje”, kazao je trener Dino Skender i naglasio kako se među njegove igrače uvukla nesigurnost nakon primljenog gola.

“Međutim, ne mogu puno zamjeriti igračima, jer očigledno nam je taj negativan niz iz prošle polusezone podsvjesno ostavio traga. Samo smo razmišljali kako sačuvati vodstvo do kraja i kako doći do pobjede. Nismo više bili fokusirani na našu igru. Previše smo razmišljali o rezultatu i pobjedi koju dugo čekamo”, istaknuo je trener Plavo-bijelih uz poruku kako ništa ne ide preko noći i da je danas bilo najbitnije proći dalje.