Korner 365 » Skender: Zaslužena pobjeda, čestitam igračima na karakteru

Skender: Zaslužena pobjeda, čestitam igračima na karakteru

Nogometaši Širokog Brijega pobijedili su Velež rezultatom 2:1 u prvom susretu četvrtfinala Kupa BiH odigranom na Barama u Čitluku, a trener domaće momčadi Dino Skender komentirao je izvedbu svojih igrača na utakmici.

“Naš je cilj bio pobijediti danas s obzirom na to da smo zadnju utakmicu izgubili. Bilo nam je bitno psihološki se vratiti pobjedom. Bili smo prvih 30-35 minuta jako dobri i poveli smo, nakon toga je Velež preuzeo rizik i počeo napadati. Uslijed toga su došli do izjednačenja iz jedanaesterca. Čestitam dečkima jer su iz toga izašli još bolji, podigli razinu igre i došli do drugog gola. Zaslužena pobjeda, čestitam igračima na karakteru jer nije bilo nimalo lako zbog terena i vremena odraditi ovu utakmicu. Zadovoljan sam kako su dečki karakterno iznijeli utakmicu do kraja. Ovo je dobra prednost za uzvrat, ali znamo kako je ovo tek prvo poluvrijeme”, kazao je trener Širokog Brijega Dino Skender u obraćanju medijima nakon pobjede nad Veležom u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH.