19 rujna, 2024
Korner 365 » Sloboda i Velež podijelili bodove na Tušnju

Sloboda i Velež podijelili bodove na Tušnju

Sloboda i Velež remizirali su u susretu 6. kola Wwin lige na stadionu Tušanj, a utakmica je završila rezultatom 1:1 (0:1).

Remijem su zadovoljniji domaći igrači koji su u sudačkoj nadoknadi drugog dijela došli do izjednačenja.

Od prvih trenutaka utakmice Velež je krenuo ofanzivnije prema golu Tuzlaka. Iz takve igre iznjedrio se i vodeći pogodak. Pogodak za Mostarce postigao je Dino Halilović u 33. minuti nakon ubačaja Tina Blaža Lauša koji je iskoristio smušenost obrane domaćih i pogodio mrežu.

Sloboda osvojila drugi bod

Bio je to znak da Sloboda mora krenuti ofenzivnije, ali su se na takav način igre odlučili u drugom poluvremenu. Imali su terensku inicijativu, poluprilike, a mreža Osmana Hadžikića nije se tresla sve do 92. minute.

Ubačaj u kazneni prostor iskoristio je Velizar Janketić koji je pogodio za izjednačenje. Nakon provjere VAR-a, sudac Sabrija Topalović pokazao je na centar.

Sloboda je nakon šest utakmica osvojila tek drugi bod, a Velež je stigao do petog boda.