Korner 365 » Spektakularna utakmica Međugorja i Čapljine, Kruševo uvjerljivo protiv Stoca

Spektakularna utakmica Međugorja i Čapljine, Kruševo uvjerljivo protiv Stoca

NK Međugorje dočekao je HNK Čapljinu na svom terenu u sjajnoj utakmici u kojoj su domaćini odnijeli pobjedu rezultatom 5:4 u sklopu 19. kola Druge lige Federacije-Jug.

U 9. minuti mreža domaće momčadi se zatresla kada je Pero Menalo pogodio za vodstvo Čapljine. Samo minutu kasnije izjednačenje je donio Marko Džida.

U 14. minuti domaći su preokrenuli rezultat na 2:1 pogotkom Petra Bandića, a to je bio ishod prvog poluvremena.

Menalo je drugi put strijelac nakon što je realizirao kazneni udarac i Čapljina se vraća u igru u 55. minuti susreta.

Međugorje stiže do prednosti 3:2 kada Josip Čakić u 60. minuti postiže pogodak, a sedam minuta kasnije gosti se vraćaju u igru pogotkom Ante Pažina.

Za novo vodstvo Međugorja zabio je Stanislav Vasilj u 84. minuti susreta, a četiri minute nakon toga svojim drugim pogotkom na susretu Petar Bandić povećao je vodstvo domaćih.

Čapljina je do kraja uspjela smanjiti rezultat, a konačnih 5:4 postavio je Pero Menalo koji je pogotkom iz jedanaesterca kompletirao hat-trick u ovom susretu.

Nogometaši Kruševa pobijedili su Stolac rezultatom 4:0 i tako ostali u priključku za vrh ljestvice.

Marin Vranjić je svojim prvim pogotkom na susretu u 44. minuti doveo Kruševo do prednosti.

Drugo poluvrijeme domaći su otvorili pogotkom kojeg je postigao Mirko Čule.

Za 3:0 zabio je ponovno Marin Vranjić u 58. minuti utakmice.

Sjajan dan Vranjić je zaključio svojim trećim pogotkom na utakmici u 83. minuti za konačnih 4:0 u ovom susretu.

HNK Sloga Gornji Vakuf – Uskoplje i FK Klis Buturović Polje odigrali su 2:2 na stadionu Košute.

Domaći su poveli u 17. minuti utakmice kada je Amer Mašetić realizirao jedanaesterac. Gosti su do izjednačenja došli u 37. minuti pogotkom Mirnesa Jahića.

Novo vodstvo Slogi u 55. minuti donio je Armin Abazović, a konačnih 2:2 u ovom susretu postavio je Mirsad Hakalović u 79. minuti utakmice.

HNK Višići su na domaćem terenu bili uvjerljivi i slavili su s 4:1 protiv HNK Gruda.

U 18. minuti vodstvo domaćoj momčadi donio je Robert Bunoza. Za izjednačenje rezultata pogodio je Ivan Tolić u 52. minuti utakmice.

Mario Čerkez je donio novo vodstvo domaćoj momčadi u 66. minuti susreta na Čaeri.

Pitanje pobjednika riješeno je u 81. minuti kada Bunoza postiže svoj drugi gol na utakmici.

Za konačnih 4:1 pobjedu Višića zabija Martin Puljić u 85. minuti iz jedanaesterca.

HNK Rama je na svom terenu upisala pobjedu protiv NK Kamešnice rezultatom 2:1.

Već u 6. minuti mreža gostiju se zatresla, a strijelac je bio Stipo Babić.

Gosti stižu do izjednačenja na otvaranju drugog poluvremena kada je pogodak postigao Ivan Petrović.

Za konačnih 2:1 zabio je Mario Budimir u 53. minuti susreta.