8 rujna, 2024
Korner 365 » Tijesna borba za prvo mjesto: Brotnjo svladalo Klis, Kruševo bolje od Višića, Ljubuški nadigrao Slogu

Nogometaši Brotnja svladali su na gostovanju Klis Buturović Polje rezultatom 0:2 u susretu 27. kola Druge lige Federacije BiH – Jug.

Pogodak za vodstvo gostiju postigao je Antonio Ljubić u 23. minuti susreta. Za konačnih 0:2 pobjedu Brotnja pogodak je iz jedanaesterca postigao Ivan Prskalo u 37. minuti utakmice.

Na gostovanju kod Višića nogometaši Kruševa su stigli su do važnih bodova pobjedom od 1:3 na stadionu Čaeri.

U 11. minuti gosti su došli do vodstva kada je pogodio Salko Jazvin. Prednost Kruševa udvostručio je Mirko Čule u 20. minuti susreta za 0:2 i to je bio rezultat na kraju prvog poluvremena.

Za velikih 0:3 vodstvo Kruševa zabio je Filip-Luka Medić u 59. minuti, a utješni pogodak za domaće postigao je Tihomir Jelavić u 72. minuti utakmice.

Ljubuški je rutinski svladao Slogu Donji Vakuf-Uskoplje na gostovanju rezultatom 0:2 i na taj način održali priključak za vrhom.

U 35. minuti gosti iz Ljubuškog poveli su pogotkom Luke Bebeka.

Za konačnih 0:2 zabio je Nikola Granić iz kaznenog udarca u 87. minuti susreta.