19 rujna, 2024
Korner 365 » Tomislav poražen na gostovanju u Olovu

Tomislav poražen na gostovanju u Olovu

Nogometaši HNK Tomislava poraženi su 3:2 na gostovanju kod Stupčanice u Olovu u susretu 18. kolu Prve lige Federacije BiH.

Stupčanica je vodila 2:0 sa dva pogotka Fijada Mehanovića i činilo se da je sve riješeno. Pred sami kraj prvog dijela za 2:1 pogađa Branimir Šiško i gosti se vraćaju u utakmicu.

Imala je odbrana Stupčanice dosta problema danas, što su gosti koristili, a onda u 58. minuti šok na Dancu. Domagoj Šiško lijevom nogom sjajno pogađa za 2:2.

Ipak, u 74. minuti Shuaib Abdulfatai je nakon lijepe akcije matirao vratara gostiju i donio svojoj momčadi novo vodstvo. Ostalo je 3:2 i domaći sada su se poravnali na ljestvici sa Slobodom.