19 rujna, 2024
Korner 365 » Velež i Borac podijelili bodove u Mostaru

Velež i Borac podijelili bodove u Mostaru

Utakmica 19. kola Wwin lige BiH između Veleža i Borca završena je 1:1 na stadionu Rođeni u Mostaru.

Već u 3. minuti banjalučka momčad je povela pogotkom Davida Vukovića iz slobodnog udarca.

U 64. minuti susreta Giorgi Guliashvili se lijepo ubacio iza leđa gostujuće obrane, dobio je pravovremeno dodavanje od Hrkaća kako bi izbjegao zaleđe, te je rutinski matirao vratara Miloševića za izjednačenje.

Borac sada ima 59 bodova, deset više od Zrinjskog koji ima utakmicu manje. S druge strane, Velež je treći s 43 boda, tri više od Sarajeva koje je na četvrtom mjestu.

U sljedećem kolu Velež gostuje kod Zrinjskog u gradskom derbiju, dok će Borac na Gradskom stadionu u Banja Luci dočekati Slogu Meridian.