7 rujna, 2024
Korner 365 » Velež i Borac u tvrdom dvoboju podijelili bodove

Velež i Borac u tvrdom dvoboju podijelili bodove

Nogometaši Veleža i Borca odigrali su 0:0 u tvrdom derbiju 20. kola Wwin lige BiH odigranom na stadionu Rođeni u Mostaru.

Već u četvrtoj minuti dobra prilika za goste, ali Hadžikić intervenira ispred Lukića. U 18. minuti Suljić imao je priliku za Velež, ali umjesto da puca, pokušao je driblati i propuštena je sjajna prilika za domaće.

Nakon toga opet prijeti Suljić, ali Milošević brani. U 26. minuti Kulašin je imao priliku za Borac, ali malo je zakasnio na drugom stupu. Pred kraj prvog poluvremena Guliashvili je pokušao iz 30 metara, lopta je otišla visoko iznad gola.

U nastavku susreta prvi prijeti Blagaić za goste, rezultat ostaje 0:0. Kako je vrijeme odmicalo, tempo meča opadao je.

Drugi dio zaista je bio za zaborav i definitivno su malobrojni navijači ostali nezadovoljni i jedni i drugi. U 81. minuti Haskić je prodro po strani, ali blokiran je u zadnjem trenutku i lopta je otišla u korner.

Nakon toga pokušava i Guliashvili, ali Milošević sigurno brani. Vidljivo je bilo da gosti igraju na bod, te da nemaju puno ambicija u napadu.

U 90. minuti velika prilika za Velež. Oreč je ostao sam, pucao, ali ide to preko gola. Kada se očekivao kraj, uzvraćaju gosti. Jurilj puca, Hadžikić brani i lopta pogađa prečku, te odlazi u korner. Nakon kornera lopta dolazi do Jurilja, on puca, ali Hrčak blokira i tako spašava svoju momčad.eć u četvrtoj minuti dobra prilika za goste, ali Hadžikić intervenira ispred Lukića. U 18. minuti Suljić imao je priliku za Velež, ali umjesto da puca, pokušao je driblati i propuštena je sjajna prilika za domaće.

Borac je nakon ovog susret ostao na prvom mjestu s 49 bodova, dok je Velež treći s 35 bodova.