8 rujna, 2024
Korner 365 » Velež i GOŠK podijelili bodove u zanimljivom susretu

Velež i GOŠK podijelili bodove u zanimljivom susretu

U susretu 32. kola Wwin lige BiH Velež i GOŠK su odigrali 3:3 na stadionu Rođeni.

Počelo je odlično za Velež. U trećoj minuti za 1:0 pogodio je Mlinarić. Velika prilika za Velež u 12. minuti, Suljić šutirao, Šuta u posljednji trenutak blokira i spašava goste.

Nova velika prilika za Velež u 23. minuti, Mlinarić je pucao, a Vasilj sjajno obranio.

Nakon prilika za Velež, majstorija Hasukića u 32. minuti. Nogometaš GOŠK-a postigao je autogol za poravnanje na 1:1, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku otvaranje za poželjeti za neutralne gledaoce, dva brza gola na obje strane.

Guliashvili je prvo u 47. minuti na asistenciju Šturma pogodio za 2:1, a minut kasnije uzvraća Ikić i pogađa za 2:2.

U završnici utakmice gol gostiju i hladan tuš na stadionu Rođeni. Hasukić je u 89. minuti postigao svoj drugi gol za vodstvo GOŠK-a od 2:3.

Ipak, Velež je poraza spasio Mlinarić svoji drugim golom na utakmici za konačnih 3:3 u trećoj minuti sudačke nadoknade vremena.