27 listopada, 2024
Korner 365 » VIDEO: Barcelona potopila Real usred Madrida

Izvor: Screenshot / X

Nogometaši Real Madrida i Barcelone susreli su se u novom El Clasicu u sklopu 11. kola španjolskog nogometnog prvenstva koji je odigran na Santiago Bernabeu, a katalonski klub je s uvjerljivih 0:4 upisao pobjedu u 258. derbiju ovih dvaju klubova.

U 54. minuti susreta Lewandowski je dobio loptu u sredinu, a u obrani je “zaspao” Mendy i ostavio Poljaka u dozvoljenoj poziciji. Napadač Barcelone bio je sam pred Luninom, i mirno poentirao u donji kut.

Pogodak za 1:0 možete vidjeti OVDJE.

Dvije minute kasnije Balde je uputio milimetarski precizan ubačaj za Lewandowskog, koji je sjajno trznuo glavom i podebljao vodstvo Barcelone.

Pogodak za 2:0 možete vidjeti OVDJE.

U 77. minuti Lewandowski je spustio loptu i proigrao Raphinhu koji utrčava u sredinu i proslijeđuje do Yamala na desnoj strani. Mladi Španjolac primio je loptu i “zakucao” ju u same rašlje, nevjerojatan udarac kojim je ovaj susret vjerojatno zaključen!

Pogodak za 3:0 možete vidjeti OVDJE.

Raphinha je utrčao u prazan prostor, bio brži od Vasqueza, te na kraju prebacio istrčalog Lunina i u potpunosti dokrajčio Real u 84. minuti utakmice.

Pogodak za 4:0 možete vidjeti OVDJE.

REAL MADRID: Lunin – Vazquez, Militao, Rudiger, Mendy – Valverde, Tchouameni (od 63. Modrić), Camavinga (od 77. Diaz) – Bellingham – Mbappe, Vinicius 🟨

BARCELONA: Pena – Kounde 🟨, Cubarsi, Martinez 🟨, Balde – Casado 🟨 (od 65. Olmo), Pedri – Yamal ⚽, Fermin (od 46. De Jong), Raphinha – Lewandowski ⚽⚽