18 listopada, 2024
Korner 365 » VIDEO: Čudesni pogodak Luke Sučića u završnici spasio Sociedad protiv Atletica

1 min read

U okviru 9. kola španjolske Primere, Real Sociedad i Atletico Madrid remizirali su 1-1 na stadionu u San Sebastianu, a hrvatski reprezentativac Luka Sučić postigao je svoj prvi pogodak u dresu baskijske momčadi.

Sučić je u 84. minuti spektakularnim volejom zatresao mrežu, čime je osigurao bod svojoj momčadi i spriječio pobjedu Atletica, koji je od samog početka vodio zahvaljujući ranom pogotku Juliana Alvareza.

Pogodak hrvatskog veznjaka Luke Sučić možete pogledati OVDJE.

Na ljestvici, Atletico Madrid zauzima treće mjesto s 17 bodova, dok je Real Sociedad na 15. poziciji s devet bodova, sedam bodova iza vodeće Barcelone.

U ranije odigranom gradskom derbiju, Sevilla je slavila na domaćem terenu protiv Betisa s 1-0, zahvaljujući golu Dodija Lukebakija iz penala u 52. minuti.