22 listopada, 2024
Korner 365 » VIDEO: Gvardiol fantastičnim pogotkom povukao City prema novoj pobjedi

Manchester City ostvario je pobjedu rezultatom 2:1 na gostovanju kod Wolverhamptona u susretu 8. kola engleskog nogometnog prvenstva, a jedan od strijelaca bio je i hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol.

Domaći su poveli u 7. minuti, a strijelac je bio Jørgen Strand Larsen. Asistenciju je upisao Nélson Semedo.

U 33. minuti susreta izjednačenje gostima sjajnim pogotkom donio je Joško Gvardiol. Asistenciju je upisao Jérémy Doku.

Pogodak hrvatskog braniča možete vidjeti OVDJE.

City je u posljednjim trenucima utakmice stigao do preokreta i pobjede od 1:2 kada je zabio John Stones. Asistent je bio Phil Foden.

U sljedećem kolu Wolverhampton gostuje kod Brightona, dok će aktualni prvak City nakon dvoboja sa Spartom Prag u Ligi prvaka, ugostiti Southampton u engleskom prvenstvu.