Korner 365 » (VIDEO) Neuništivi Modrić sjajnim golčinom u završnici donio pobjedu Realu nad Sevillom

Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić postigao je pogodak za Real Madrid koji u 26. kolu La Lige igra protiv Seville na stadionu Santiago Bernabeu.

Kapetan Vatrenih ušao je u 75. minuti, a šest minuta kasnije zabio je fantastičan gol za vodstvo 1:0, i to nakon što se madridski klub mučio protiv suparnika kojeg je kao kapetan predvodio Sergio Ramos, Realova legenda.

Modrić je 15-ak minuta prije kraja pokupio odbijenu loptu na rubu kaznenog prostora, krasno se riješio igrača koji ga je pokušao blokirati, a zatim je puknuo i pogodio od vratnice. Sevillin golman Orjan Nyland se bacio, ali nije uspio zaustaviti loptu na putu do mreže. Snimku pogotka pogledajte ovdje.

Ovo je njegov drugi gol sezone

Modriću je ovo drugi pogodak i 29. nastup u sezoni, ali uglavnom ga trener Carlo Ancelotti uvodi s klupe. Jedan od najboljih veznjaka u povijesti nogometa zbog toga je nezadovoljan te se spominje da bi na kraju sezone, kada mu istekne ugovor, mogao napustiti klub.