Korner 365 » Vidić nastavio sjajnu formu, Sloga se popela na treće mjesto

Vidić nastavio sjajnu formu, Sloga se popela na treće mjesto

U susretu 23. kola Wwin lige BiH nogometaši Sloge Meridian pobijedili su Tuzla City rezultatom 3:1 na stadionu Stadion dr. Milan Jelić.

Utakmicu u Modriči je bolje otvorio domaći sastav, koji je u 12. minuti došao u vodstvo novim golom sjajnog Vidića, kojem je asistirao Veselinović.

Kada se očekivalo da će biti kraj prvog poluvremena, domaći su uduplali svoje vodstvo novim golom Vidića, koji je iskoristio grešku u dodavanju između Šukilovića i Lolića, te je bez većih problema postigao gol za 2:0, pa se sa tim rezultatom otišlo na odmor.

Odlično su domaći otvorili i drugo poluvrijeme te stiglo do trećeg pogotka u 54. minuti. Veselinović je izveo korner, Vidić je sjajno skočio i šutirao, golman Lolić je kratko odbio loptu do Grabeža kojem nije bilo teško pogoditi za 3:0.

Nakon trećeg pogotka Sloge igra se smirila i kao da su i jedni i drugi jedva čekali kraj. Tuzla je imala veći posjed lopte, a uspjela je stići do “počasnog pogotka”. U 79. minuti fenomenalan gol je postigao Irfan Hadžić i tako postavio konačnih 3:1.