Korner 365 » Vir svladao Rakitno u općinskom derbiju, Drinovci slavili protiv Šujice

Vir svladao Rakitno u općinskom derbiju, Drinovci slavili protiv Šujice

Nastavljeno je natjecanje u Međužupanijskoj ligi HBŽ i ZHŽ u kojoj su odigrane dvije utakmice, dok su dva susreta odgođena.

U općinskom derbiju NK Vir je svladao NK Rakitno rezultatom 3:1 na pomoćnom igralištu stadiona Mokri Dolac u Posušju.

Za vodstvo Vira zabio je Mate Stipić u 15. minuti utakmice i to je bio rezultat prvog dijela.

Krešimir Čamber udvostručio je vodstvo u 53. minuti susreta, a pogodak za smanjenje na 2:1 donio je Ivan Dumančić u 61. minuti utakmice.

Konačnih 3:1 postavio je Ante Lončar u 84. minuti susreta.

HNK Drinovci su upisali minimalnu 1:0 pobjedu u susretu s NK Šujica, a pogodak je postigao Glavaš.