22 listopada, 2024
Korner 365 » Vranešević: Mislim da je najrealniji rezultat bio neriješen

Vranešević: Mislim da je najrealniji rezultat bio neriješen

Nogometaši Posušja upisali su poraz od Širokog Brijega rezultatom 1:2 u susretu 10. kola Wwin lige BiH koji je odigran na Mokrom Docu.

Trener domaće momčadi Duško Vranešević prokomentirao je događanja na ovom susretu.

“Rekao bih danas da je pobijedila više sretnija nego bolja momčad. Mislim da smo u prvom poluvremenu držali utakmicu pod kontrolom, imali smo dosta nekih situacija koje nismo iskoristili, dok je Široki praktički iz jednog udarca poveo. Na poluvremenu smo dogovorili da nastavimo u istom ritmu, postigli smo taj gol i na kraju opet iz neke svoje gluposti, penala, primimo gol. Stiskali smo do kraja, čak smo i dali jedan gol, ali VAR ga je poništio. Kažem, utakmica koja je opravdala derbi, mislim da je najrealniji rezultat bio neriješen, ali šta je tu je, glava gore. Napravit ćemo dobru analizu i okrenuti se drugim utakmicama”, rekao je Vranešević.