8 rujna, 2024
Korner 365 » Zagreb pao nakon velike borbe u dvomeču protiv Montpelliera! Srce je bilo jako, falilo je kvalitete na samom kraju.

Rukometaši PPD Zagreba poraženi su na uzvratnoj utakmici 1/8 finala Lige Prvaka kod Montpelliera 30-24.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 14-14, iako su naši rukometaši vodili cijelo vrijeme. Poveli su 16-14 početkom drugog poluvremena no nakon toga domaćin ubacuje u veću brzinu, dolazi do prvog vodstva u meču pri rezultatu 18-17 kojeg samo povećavaju do konačnih 30-24.

Nakon 27-27 u Zagrebu te odličnih 40ak minuta na gostovanju rukometaši PPD Zagreba nisu imali snage za završnu borbu te su završili svoj nastup u Europi za ovu sezonu.

Usprkos porazu možemo reći da je sezona u cijelosti bila vrlo uspješna. Zagreb je bio najveće iznenađenje grupne faze te je pružio jak otpor moćnoj ekipi iz Montpelliera.

Najefikasniji igrač na utakmici bio je Montpellierov Staš Skube sa 6 pogodaka. Dok su PPD Zagreb predvodili Ivan Čupić i Adin Faljić s po 4 pogotka.