29 rujna, 2024
Korner 365 » Željezničar svladao Posušje: VAR razbijesnio goste!

Željezničar svladao Posušje: VAR razbijesnio goste!

Nogometaši Željezničara pobijedili su Posušje rezultatom 1:0 u susretu 9. kola Wwin lige BiH koji je odigran na Grbavici.

Odlučujući trenutak utakmice dogodio se u 55. minuti kada je Filip Dangubić postigao pogodak za tri boda Željezničara.

Gosti su imali razloga za nezadovoljstvo sudačkim odlukama.

Željezničar u završnicu susreta protiv Posušja unosi gol prednosti kojeg je donio Filip Dangubić u 57. minuti golom na sjajnu asistenciju Aleksandra Boljevića.

U 71. minuti poziv iz VAR sobe izazvao je paniku kod domaćih.

Azur Mahmić je bio u dvoboju s Gabrijelom Bobanom u kaznenom prostoru, ta akcija je prošla, a onda Ernis Džemidžić zaustavlja igru zbog poziva iz VAR sobe.

Gledalo se potencijalno igranje rukom Azura Mahmića i mogući jedanaesterac za Posušje, Džemidžić je duže ostao kod ekrana, ponavljao se snimak situacije, a na kraju je donio odluku da se igra nastavi i da nema kaznenog udarca za goste.