22 listopada, 2024
Korner 365 » Zrinjski deklasirao Igman i nastavio dobru formu

Zrinjski deklasirao Igman i nastavio dobru formu

Nogometaši Zrinjskog upisali su uvjerljivu 7:1 pobjedu protiv Igmana u susretu 10. kola Wwin lige BiH koji je odigrana stadionu Pod Bijelim Brijegom.

U 10. minuti susreta gosti su stigli do prednosti preko Mirsada Ramića.

Bivši igrač Zrinjskog Almir Bekić u razmaku od četiri minute od 22. minute do 26. minute utakmice zaradio je dva žuta kartona i gosti su ostali s igračem manje na terenu.

Domaći su do izjednačenja došli u 32. minuti utakmice kada je pogodio Fran Topić. To je bio njegov drugi gol u sezoni.

Za preokret na 2:1 zabio je Marijan Ćavar u 51. minuti susreta. Samo dvije minute kasnije Tomislav Kiš je povećao vodstvo Zrinjskog. Asistenciju je upisao Nardin Mulahusejnović.

U 71. minuti utakmice Nardin Mulahusjenović je zabio za 4:1 vodstvo domaće momčadi.

Šest minuta nakon toga Mario Ćuže se upisuje u listu strijelaca.

U 83. minuti pogodak za domaće postiže Matija Malekinušić.

Tomislav Kiš u prvoj minuti sudačke nadoknade postavlja konačnih 7:1 za Zrinjski.

U sljedećem kolu Zrinjski ide u goste Slobodi, dok će Igman dočekati Posušje.