16 rujna, 2024
Korner 365 » Zrinjski u završnici stigao do pobjede nad Željezničarom

Zrinjski u završnici stigao do pobjede nad Željezničarom

1 min read

Zrinjski je domaćem terenu teškom mukom svladao Željezničar rezultatom 2:0 u susretu 23. kola WWin lige BiH.

Do vodstva su domaći došli u 79. minuti iz prve prave prilike, a strijelac glavom s petnaestak metara bio je Nardin Mulahusejnović.

Deset minuta kasnije isti igrač je ukrao loptu duboko na protivničkoj polovici, uposlio je Marija Ćužu pred golom Željezničara, a ovaj je zakucao loptu u mrežu za konačnih 2:0.

Za Željezničar je ovo bio 12 poraz u isto toliko gostujućih utakmice ove sezone.

Na prvenstvenoj ljestvici vodeći Borac ima 55 bodova. Slijede Zrinjski s 46, Sloga s 38 i Velež s 36 bodova.

Na samom začelju je Zvijezda sa 17 bodova, a u opasnoj su zoni Tuzla City, Željezničar i Igman sa po 23 boda.