16 rujna, 2024
Korner 365 » Zrinjski uvjerljiv u pripremnom susretu s hrvatskim drugoligašem

Zrinjski uvjerljiv u pripremnom susretu s hrvatskim drugoligašem

1 min read

Nogometaši Zrinjskog u pripremnoj utakmici igranoj u Međugorju s 5:1 pobijedili su Croatiju Zmijavci.

Već na samom početku susreta Tomislav Kiš je zatresao mrežu protivnika. Ipak, Zmijavci se brzo vraćaju. Yusuf je dobio loptu između braniča Zrinjskog, sve dobro pratio i bez problema pogodio za izjednačenje.

Novo vodstvo Zrinjskom nakon lijepe akcije donosi Kiš svojim drugim pogotkom, a zatim u 38. minuti za 3:1 pogađa Mario Ćuže.

Nakon desetak minuta igre u drugom poluvremenu bilo je 4:1. Vratar Croatije i Ante Blažević su žestoko kiksali, a Aldin Hrvanović lagano postiže pogodak za uvjerljivo vodstvo mostarske momčadi.

U 72. minuti Franko Sabljić je pogodio za konačnih 5:1 u ovom pripremnom susretu.