Korner 365 » Bez pogodaka u dvoboju Sloge i Zrinjskog, odluka će pasti u Mostaru

Bez pogodaka u dvoboju Sloge i Zrinjskog, odluka će pasti u Mostaru

Nogometaši Sloge Meridian i Zrinjskog odigrali su 0:0 u prvom susretu polufinala Kupa BiH koji je odigran u Modriči.

Mostarci su u ovaj susret ušli nešto bolje, te su od samog početka krenuli ofanzivno prema golu Sloge, a u petoj minuti je Savić pucao s ruba šesnaesterca, ali je njegov udarac izblokiran. Tri minute kasnije je Tičinović lijepo pucao, Trako je obranio njegov udarac, ali zatim je signalizirano zaleđe.

Nakon toga su se ‘‘probudili‘‘ i igrači momčadi iz Doboja, te su u 12. minuti stvorili svoju prvu priliku. Veselinović je dobro prošao po boku i poslao loptu do Vidića, ali ispred njega se ukazao Šunjić i reagirao u pravom trenutku.

Ista situacija je viđena i četiri minute kasnije, s obzirom na to da je tandem Veselinović – Vidić ponovo stupio na scenu, ali je napadač Sloge pucao glavom nakon kornera kojeg je izveo njegov suigrač, ali je na kraju Karačić obranio njegov udarac.

Potom je uslijedio period mirnije igre na obje strane, te se igralo uglavnom na sredini terena, a tek u 36. minuti je viđena nova ozbiljnija prilika i to ispred gola Zrinjskog.

Veselinović je ubacio iz kornera na prvu vratnicu, Milanović je pucao, ali je lopta otišla pored gola. Do kraja prvog poluvremena ujedno više nije bilo pravih prilika, pa se na odmor otišlo sa rezultatom 0:0.

U drugom poluvremenu nije viđeno puno sadržaja.

Memijin udarac iz daljine bio je neprecizan, kao i s druge strane pokušaj Redžića s nekih 25 metara, a nakon kornera su za Zrinjski pokušavali Barišić i Šunjić, no obojica su blokirani.

Susret je tako okončan bez golova, pa će ime putnika u finale biti poznato tek nakon uzvrata.