Korner 365 » Bezidejni Dinamo poražen u Prištini, nastup Menala donio Širokom lijepu zaradu

Bezidejni Dinamo poražen u Prištini, nastup Menala donio Širokom lijepu zaradu

Ballkani šokirao nemoćni Dinamo

Zagrebački Dinamo doživio je neočekivani poraz u Prištini gdje je Ballkani slavio 2:0 u dvoboju 2. kola skupine C Konferencijske lige.

U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Ballkani je poveo golom Kryeziuja na oduševljenje 10.000 gledatelja na stadionu Fadil Vokrri, pogodak je priznat nakon VAR provjere.

U 83. minuti pitanje pobjednik je riješeno kada je nakon pogreške Šutala zabio je Hamidi.

Čapljinac Luka Menalo nastupio je od prve minute za Dinamo protiv Ballkanija i time donio lijepu zaradu svom bivšem klubu Širokom Brijegu iz kojeg je početkom srpnja 2018. godine stigao s epitetom jednog od najboljih igrača Premijer lige BiH za 500.000 eura uz dogovorene bonuse.

Prvi uvjet za isplatu bonusa bio je da napadač iz Čapljine ubilježi 30 službenih nastupa u svim natjecanjima s minimalno 45 minuta po utakmici, a drugi je da upiše 60 nastupa s minimalno provedenih 45 minuta na terenu.

Za oba bonusa dogovoren je iznos od po 100.000 eura.