Korner 365 » BiH doživjela novi potop, Luksemburg uvjerljivo slavio

BiH doživjela novi potop, Luksemburg uvjerljivo slavio

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je s 3:1 na gostovanju kod Luksemburga u 9. kolu skupine J Kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

U 6. minuti domaća momčad stigla je do prednosti pogotkom Mathiasa Olesena.

Hadžiahmetović je počinio prekršaj na rubu šesnaesterca, a nakon VAR provjere dosuđen je jedanaesterac za Luksemburg u 27. minuti susreta. Siguran realizator za domaće bio je Gerson Rodrigues.

Nakon što je lopta pogodila jednog igrača BiH u glavu, igra nije prekinuta i nakon ubačaja Marvina Martinsa loptu je u vlastitu mrežu poslao Nihad Mujakić u 54. minuti susreta.

Zaostatak je smanjio Renato Gojković koji je pogodio u 94. minuti, ali minutu kasnije Gerson Rodrigues je sjajno pogodio s dvadesetak metara za konačnih 4:1 za Luksemburg u ovom susretu.

U sljedećem susretu BiH će dočekati reprezentaciju Slovačke koja je u utakmici ove skupine slavila s 4:2 svladala Island. U ovoj skupini još je odigran susret Lihtenštajna i Portugala koji je završen 0:2 pobjedom gostiju.