27 srpnja, 2024
Korner 365 » Borac upisao sedmu uzastopnu pobjedu i učvrstio se na vrhu ljestvice

Borac upisao sedmu uzastopnu pobjedu i učvrstio se na vrhu ljestvice

1 min read
Borac slavio protiv Veleža

Banjalučki Borac potvrdio je dobru formu i došao do sedme uzastopne pobjede, a Banjalučani su slavili rezultatom 2:0 protiv Veleža u 9. kolu Premijer lige BiH.

Velež je ostao sa desetoricom nogometaša u 20. minuti utakmice kada je Asmir Suljić zaradio drugi žuti karton i isključenje.

Borac je stigao do prednosti u 51. minuti, a strijelac pogotka bio je Zoran Kvržić koji je postigao zaista prelijep pogodak i tako savladao Osmana Hadžikića.

Pred sam kraj utakmice Borac stiže do drugog pogotka kada je konačan rezultat od 2:0 postavio Stojan Vranješ.

FK Borac Banja Luka: Mijatović, Jokić, Čelić, Grahovac, Herera, Lukić, Kvržić, Čavić, Terzić, Nišić i Hrelja.

Na klupi su: Stjepanović, Jurilj, Fićović, Makarić, Barsky, Cortes, Subić, Vranješ, Blagaić, Šušić i Mihajlović.

FK Velež Mostar: Hadžikić, Oreč, Pršeš, Guliashvili, Suljić, Mlinarić, Haskić, Šturm, Vehabović i Mahmić.

Na klupi su: Ribić, Zvonić, Halilović D., Peco, Šikalo, Domić, Džafić, Kadrić, Oliveira, Halilović E., i Halilagić.