27 srpnja, 2024
Korner 365 » Borussia Dortmund svladala Milan u gostima, PSG se spasio u sudačkoj nadoknadi

Borussia Dortmund svladala Milan u gostima, PSG se spasio u sudačkoj nadoknadi

2 min read

Nogometaši Milana poraženi su od Borussije Dortmund 1:3 na San Siru, a PSG i Newcastle odigrali su 1:1 u 5. kolu Lige prvaka.

Olivier Giroud promašio je jedanaesterac u 6. minuti susreta.

Gosti su također imali kazneni udarac kojeg je u 10. minuti realizirao Marco Reus.

U 37. minuti pogodak za izjednačenje domaće momčadi postiže Chukwueze, dok je asistenciju upisao Calabria.

Za novo vodstvo gostujuće momčadi pogodio je Bynoe-Gittens u 59. minuti utakmice.

Za konačnih 1:3 i veliku pobjedu Dortmunda u 69. minuti pogodio je Adeyemi.

Na Parku prinčeva odigrana je utakmica u kojoj su se sastali PSG i Newcastle, a susret je okončan rezultatom 1:1 nakon dosta napete završnice.

Gosti su poveli pogotkom Isaka u 24. minuti susreta, a izjednačenje domaćoj momčadi donio je Mbappe u 98. minuti susreta iz jedanaesterca.

Aktualni europski prvak Manchester City dočekao je na Etihadu njemački RB Leipzig i slavio 3:2 nakon velikog preokreta.

U 13. minuti vratar Blaswick je ispucao loptu, a brzonogi Openda je iskoristio pogrešku domaće obrane, sjurio se prema golu i matirao Ortegu.

Gosti su povećali vodstvo u 33. minuti kada je Openda opet pobjegao obrani Cityja i postigao drugi pogodak.

U drugom poluvremenu Manchester City je preokrenuo rezultat i stigao do nove pobjede.

Najprije je domaću momčad u život vratio sjajni norveški napadač Erling Haaland koji je postigao svoj 40. pogodak u Ligi prvaka u 55. minuti susreta.

U 70. minuti Gvardiol je lijepo pronašao Fodena koji pogađa za izjednačenje.

Do potpunog preokreta Manchester City stiže u 87. minuti pogotkom Juliana Alvareza. Asistenciju za ovaj pogodak je upisao Phil Foden.