19 svibnja, 2024
Korner 365 » Brotnjo odnijelo bodove iz Livna, Međugorje uvjerljivo protiv Kamešnice

Brotnjo odnijelo bodove iz Livna, Međugorje uvjerljivo protiv Kamešnice

U Livnu je odigrana utakmica 25. kola Druge lige FBiH-Jug između Troglava i Brotnja, a pobjeda je rezultatom 1:2 pripala gostima iz Čitluka.

U 56. minuti pogodak za vodstvo Troglava postigao je Josip Vidović.

Gosti su izjednačili pogotkom Ivana Prskala u 69. minuti susreta.

Za preokret i pobjedu gostiju od 1:2 u 79. minuti susreta pogodak je postigao Arsim Gaši.

Nogometaši Međugorja ostvarili su uvjerljivu pobjedu od 5:0 u dvoboju s Kamešnicom.

Josip Čakić pogodio je u 45. minuti susreta za vodstvo domaće momčadi.

U 73. minuti Stanislav Vasilj postigao je pogodak iz jedanaesterca za povećanje vodstva Međugorja. Tri minute kasnije 3:0 je za domaće, a strijelac je bio Petar Milićević.

Čakić je ponovno strijelac za visokih 4:0 u 79. minuti susreta.

Za konačnih 5:0 pogodio je Petar Bandić u 81. minuti utakmice.

Neum je na gostovanju kod Višića ostvarili su pobjedu od 0:3 i prekinuli niz od šest uzastopnih utakmica bez pobjede.

U 66. minuti Ilija Krmek donio je vodstvo gostujućoj momčadi.

Marin Matić udvostručio je vodstvo Neuma u 71. minuti susreta.

Za konačnih 0:3 pobjedu Neuma pogodak je postigao Emanuel Mustapić u 90. minuti utakmice.

U zanimljivom susretu na Bjelavama nogometaši Čapljine s 4:2 su svladali Turbinu iz Jablanice.

Već u 2. minuti Marko Blažević donosi radost domaćim navijačima.

Gosti preko Harisa Zukića izjednačuju rezultat u 17. minuti utakmice. Međutim, domaći ponovno dolaze u vodstvo u 26. minuti pogotkom Davida Urbana.

U 62. minuti Pero Menalo povećava vodstvo Čapljine na 3:1, a šest minuta kasnije isti igrač pogađa za 4:1 prednost domaće momčadi.

Gosti su uspjeli ublažiti rezultat na 4:2 pogotkom Midhata Keskina u 74. minuti susreta.

Klis Buturović Polje ostvario je uvjerljivu domaću pobjedu od 5:0 protiv Stoca.

U 57. minuti Mirnes Jahić donosi vodstvo domaćoj momčadi, a samo tri minute kasnije isti igrač udvostručio je prednost Klisa.

Devet minuta kasnije Jahić je kompletirao hat-trick i pitanje pobjednika bilo je riješeno.

U 72. minuti Maid Graho postiže pogodak za 4:0 vodstvo domaće momčadi.

Za konačnih 5:0 zabio je Mirsad Hakalović u 89. minuti susreta.

Susret između HNK Sloge Gornji Vakuf-Uskoplje i HNK Rama završen je rezultatom 3:3 na stadionu Košute.

Igrala se 4. minuta kada je Josip Glavaš zatresao mrežu gostujuće momčadi, a samo minutu kasnije Antonio Delač je povećao vodstvo Sloge.

U 17. minuti Josip Ivić smanjuje zaostatak Rame u ovoj utakmici.

Marin Pločkinjić u 34. minuti vraća goste u igru i izjednačuje rezultat na 2:2 u ovom napetom susretu.

U 49. minuti Josip Markešić je zatresao vlastitu mrežu za vodstvo domaće momčadi.

Za izjednačenje na 3:3 zabio je Marko Jeličić u 76. minuti susreta, a rezultat se do kraja nije promijenio.

Sutra se na pomoćnom terenu stadiona Pod Bijelim Brijegom od 17:00 sati igra derbi između Kruševa i Ljubuškog.