Korner 365 » Budimir: Teško je kada primiš gol u zadnjoj minuti, razočaran sam

Budimir: Teško je kada primiš gol u zadnjoj minuti, razočaran sam

Budimir vidno razočaran nakon poraza na Grbavici

Široki Brijeg poražen je rezultatom 2:1 od Željezničara na Grbavici u 9. kolu Premijer lige BiH, a svoj osvrt na utakmicu dao je trener Marijan Budimir.

“Čestitam Željezničaru na pobjedi. Teško je kada primiš gol u zadnjoj minuti, razočaran sam. Mogli smo mnogo prije riješiti utakmicu, završiti istu. No, što je – tu je. Do pogotka Željezničara dominirali smo u prvom dijelu, imali dvije prilike, njihov vratar je sjajno branio. Izgledalo mi je kao da Željezničar ne može ništa, osim naše greške, a onda se dogodila ta greška i primili smo gol. Ubrzo nakon toga domaći su imali još jednu priliku nošeni navijačima. Na poluvremenu smo se dogovorili da idemo na pobjedu. Znali smo da možemo, vidjeli smo da možemo, da Željezničar ne radi presing i da ćemo imati priliku kada se otvore. Na vrijeme smo stigli do izjednačenja. Međutim, Željezničaru se danas vratilo, primali su golove na kraju, a sada druga priča. Mi smo bili zadovoljni bodom zbog ozljeda koje su nas malo poremetile i primorale na promjenu sustava, a na kraju smo primili gol i izgubili utakmicu. To je nogomet, nekada vam da, a nekada vam uzme”, kazao je trener Širokog Brijega Marijan Budimir nakon poraza na Grbavici.