Korner 365 » Chelsea i City priuštili spektakl s čak osam golova i podijelili bodove

Chelsea i City priuštili spektakl s čak osam golova i podijelili bodove

U posljednjoj utakmici 12. kola Premier lige između Chelsea i Manchester Cityja rezultat bio je 4:4 u jako zanimljivom i napetom susretu.

Gosti iz Manchestera su poveli uzeli u 25. minuti preko Erlinga Haalanda iz jedanaesterca.

Chelsea se brzo vratio u utakmicu preko Thiaga Silve, tako što je Brazilac ostao nebranjen nakon udarca iz kuta i glavom pogodio za izjednačenje.

Pogodak za 2:1 domaćina postigao je Raheem Sterling, a njegov pogodak došao je nakon pogreške Joška Gvardiola u obrani Citya..

Gvardiolovu pogrešku pred kraj poluvremena neutralizirao je Manuel Akanji, novim pogotkom glavom, ovoga puta na asistenciju Bernarda Silve.

U drugom poluvremenu vodstvo je brzo vratio Haaland, nakon prizemnog ubačaja Alvareza.

Spektakularnu utakmicu ponovno je poravnao Nicolas Jackson u 67. minuti.

Novo vodstvo Cityja pogotkom u 87. minuti osigurao je Rodri.

Novi pogodak za novo izjednačenje stigao je preko ovoljetnog pojačanja Colea Palmera, koji je stigao upravo iz Manchester Cityja.

Gvardiol je za Manchester City odigrao cijelu utakmicu, dok je Mateo Kovačić ušao u igru u 79. minuti.