Korner 365 » Chelsea preokretom u ludoj utakmici svladao Tottenham

Chelsea preokretom u ludoj utakmici svladao Tottenham

Nogometaši Chelsea slavili su na gostovanju kod Tottenhama rezultatom 1:4 u 11. kolu engleske Premier lige.

Domaći su poveli pogotkom Dejana Kuluševskog s ruba šesnaesterca u 6. minuti susreta.

Domaći nogometaši su poveli golom Kuluševskog već u šestoj minuti.

Nakon toga su poništena čak tri pogotka, prvo je u zaleđu bio Son, potom je u 21. minuti gol pogodio Sterling, ali je gol poništen nakon intervencija VAR-a zbog igranja rukom, a u 29. minuti Caicedo je zabio, no lopta je okrznula Jacksona, koji je bio u zaleđu, pa je opet uz učešće VAR-a i taj pogodak poništen.

Nakon svega crveni karton dobio je Romero zbog starta đonom na Enza Fernandeza, a kazneni udarac za Chelsea i izjednačenje na 1:1 realizirao je Cole Palmer.

U 37. minuti još jedan poništeni gol, ovaj put zbog zaleđa Sterlinga.

U 55. minuti Udogie je dobio drugi žuti i crveni karton.

Gosti su izveli brzu kontru, Raheem Sterling uposlio je Nicolasa Jacksona koji pogađa za 1:2 u 75. minuti utakmice. Pogodak je priznat nakon VAR provjere.

Nicolas Jackson svojim drugim pogotkom na susretu u četvrtoj minuti sudačke nadoknade povećao je na 1:3.

Za konačnih 1:4 u sedmoj minuti sudačke nadoknade zabio čudesni Jackson koji je upisao hat-trick.