Korner 365 » Dobre vijesti za Vatrene, Armenija i Wales podijelili bodove

Dobre vijesti za Vatrene, Armenija i Wales podijelili bodove

Nogometaši Armenije i Walesa odigrali su 1:1 u 9. kolu skupine D Kvalifikacija za Europsko prvenstvo i na taj način obradovali Vatrene koji od 18:00 sati gostuju kod Latvije i love bodove za izravni plasman u Njemačku.

Armenci su poveli u 6. minuti susreta kada je Lucas Zelarayan pokupio odbijenu loptu na rubu šesnaesterca i preciznim udarcem u donji desni kud svladao Warda.

U drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela izjednačenje gostima donio je autogolom Nair Tiknizyan.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, pa je tako Wales ispustio priliku da se pobjedom još više približi izravnom plasmanu na Euro i tako dao priliku Vatrenima da preuzmu drugo mjesto.