27 srpnja, 2024
Korner 365 » Donosimo sve rezultate engleskog Championshipa

Donosimo sve rezultate engleskog Championshipa

3 min read

Prvi dan nove 2024. godine protekao je u znaku engleskog nogometa koji nikada ne miruje i ne spava. Odigrano je 26. kolo Championshipa, drugog razreda engleskog nogometa, a mi vam donosimo sve rezultate.

Bristol City je ugostio Millwall na Ashton Gate stadionu, a pobjedu su odnijeli gosti koji su slavili s 0:1 i došli do treće uzastopne pobjede. Strijelac pobjedonosnog pogotka bio je Shaun Hutchinson u 92. minuti susreta.

Leeds je na Elland Roadu 3:0 pobijedio Birmingham i prekinuo negativan niz.

Za vodstvo domaće momčadi u 34. minuti pogodio je Patrick Bamford na asistenciju Daniela Jamesa.

U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena za 2:0 zabio je Daniel James nakon asistencije Juniora Firpa.

Konačnih 3:0 postavio je Crysencio Summerville, a ponovno je u ulozi asistenta bio Junior Firpo.

Middlesbourgh je dočekao Coventry, a gosti su upisali pobjedu 1:3 na Riversideu.

Domaći su došli do vodstva u 31. minuti susreta. Isaiah Jones je poslao loptu koju je primio Joshua Coburn i zabio za radost domaćih navijača.

Samo tri minute kasnije japanski veznjak Tatsuhiro Sakamoto donosi izjednačenje gostima i postavlja 1:1 na poluvremenu.

U drugom dijelu Coventry je stigao do preokreta i pobjede. Najprije je u 58. minuti Haji Wright pogodio za 1:2 nakon asistencije Ellisa Simmsa, da bi u 69. minuti Sakamoto postavio konačnih 1:3 za Coventry nakon dodavanja kojeg je uputio Jake Bidwell.

Prvoplasirani Leicester City s lakoćom je pobijedio Huddersfield rezultatom 4:1 i dodatno se učvrstio na vrhu.

Thomas Cannon je zabio za vodstvo domaće momčadi u 40. minuti susreta.

Na otvaranju drugog poluvremena Ricardo Pereira udvostručuje vodstvo Leicestera.

U 60. minuti svojim drugim pogotkom na susretu Cannon je riješio pitanje pobjednika u ovom dvoboju, iako su gosti tri minute kasnije uspjeli smanjiti rezultat na 3:1 pogotkom kojeg je postigao poljski branič Michal Helik.

Konačnih 4:1 za Leicester City postavio je Stephy Mavididi u 77. minuti utakmice.

Leicesteru je ovo bila deseta uzastopna utakmica bez poraza.

Norwich i Southampton odigrali su 1:1 na Carrow Roadu.

U 70. minuti Adam Amstrong doveo je goste do vodstva, ali je osam minuta kasnije mladi američki veznjak Joshua Sargent uspio zabiti i priskrbiti Norwichu bod u ovom susretu.

Plymouth i Watford odigrali su 3:3 u susretu u kojem je prvo poluvrijeme bila prava golijada.

Evo Kayembe donio je vodstvo gostima u 11. minuti, ali domaćini su se vratili u 20. minuti pogotkom kojeg je postigao Finn Azaz.

Sedam minuta kasnije Morgan Whittaker zabio je za 2:1 vodstvo domaće momčadi.

U 38. minuti Watford se vratio nakon što je pogodak postigao Ismael Kone, ali ipak pred kraj prvog dijela domaćini i treći put dolaze do prednosti pogotkom kojeg je postigao Ryan Hardie.

Za konačnih 3:3 pogodio je Ryan Andrews u 57. minuti susreta.

Stoke City i Ipswich Town odigrali su 0:0, a zanimljivo kako je Stoke treći put uzastopno odigrao neriješeno i na svakom od ova tri susreta su dobili crveni karton. Ipswichu je ovo peta uzastopna utakmica bez pobjede, a četvrti remi za redom i treći uzastopni u kojem je konačni rezultat bio 0:0.

QPR je poražen 1:2 od Cardiffa na Loftus Roadu.

U 16. minuti gosti su poveli pogotkom Dimitriosa Goutasa, dok je asistent bio Joe Ralls.

Domaćini uspijevaju izjednačiti u 52. minuti susreta kada je strijelac bio Paul Symth. Asistenciju je upisao Rayan Kolli.

Konačnih 1:2 za goste postavio je Perry Ng u 74. minuti na asistenciju Ryana Wintlea.

Swansea je upisao minimalnu pobjedu od 1:0 u susretu s West Bromwich Albionom.

U 55. minuti susreta pogodak odluke postigao je Liam Cullen.

Sunderland je rutinski s 2:0 svladao Preston.

U 10. minuti veznjak Alex Pritchard donio je vodstvo domaćoj momčadi, dok je asistent bio Pierre Ekwah.

Za konačnih 2:0 pogodio je Nazariy Rusyn u 44. minuti na asistenciju Jacka Clarkea.

Blackburn i Rotherham odigrali su 2:2 na Ewood Parku.

Arnor Sigurdsson donosi vodstvo domaćima u 8. minuti susreta.

U 31. minuti Sean Morrison pogađa za izjednačenje. Asistenciju je upisao Sam Culcas.

Na samom početku drugog poluvremena James Hill je asistent, a strijelac je Sammie Szmodics.

Za konačnih 2:2 zabio je Tom Eaves na asistenciju Seba Revana u 82. minuti utakmice.