5 listopada, 2024
Korner 365 » Espanyol slavio protiv Mallorce i prekinuo niz poraza, Budimir opet zabio za Osasunu

Momčad Espanyola pobijedila je na svom terenu Mallorcu s 2:1 u utakmici devetog kola španjolske lige.

Klub iz Barcelone je poveo u 18. minutu golom Albanca Marasha Kumbulle u 18. minuti, a prednost je udvostručio Jofre u 47. Konačan rezultat postavio je Antonio Raillo u 68. minuti.

Espanyol je prekinuo niz od tri poraza, a nakon treće pobjede zauzimaju 12. mjesto na tablici sa 10 bodova, dok je Mallorca prekinula niz od tri pobjede i nakon trećeg poraza ima 14 bodova na šestom mjestu.

U dvoboju 9. kola Španjolske lige Getafe i Osasuna su odigrali 1-1, a gol za goste je zabio hrvatski reprezentativac Ante Budimir.

Budimir je u 60. minuti je postigao gol na asistenciju Bryana Zaragoze te tako donio izjednačenje i bod svojoj momčadi na gostovanju u predgrađu Madrida. Budimiru je to četvrti gol u prvenstvu, a dva je postigao u prošlom kolu lideru Barceloni.

Osasuna je peta s 15 bodova, a vodi Barcelona s 21 bodom.