18 svibnja, 2024
Korner 365 » (FOTO/VIDEO) Hrvatska razbila Španjolce i odlično otvorila Euro

(FOTO/VIDEO) Hrvatska razbila Španjolce i odlično otvorila Euro

Hrvatska rukometna reprezentacija upisala je pobjedu 29:39 protiv Španjolske na otvaranju Europskog prvenstva.

Rapsodija Hrvatske u Manhaimu.

Na otvaranju Europskog rukometnog prvenstva Hrvatska je pobjedila Španjolsku lakše nego što se očekivalo.

Od početka je Hrvatska krenula furiozno te stigla do prednosti 12-6.

Do kraja poluvremena Španjolska je smanjila na 18-14 te se s tim rezultatom otišlo na predah.

Ulaz u drugo poluvrijeme je bio savršen,pravi hrvatska seriju 9-1 te odlazi do ogromne prednosti od 24-15.

Hrvatska odavno nije izgledala ovako poletno u napadu,golovi su sjevali sa svih pozicija.

Sastavi:

Španjolska: Pered de Vargas, A. Fernandez, D. Dujšebajev, Pecina, Casado, A. Dujšebajev, Abello; Hernandez, Migallon, Odriozola (D. Fernandez), Figueras (Serdio), Canellas, Gurri, Maqueda, Terrafeta, Garciandia