22 listopada, 2024
Korner 365 » Genoa se čudesno vratila protiv Bologne: Pinamonti junak utakmice!

Genoa se čudesno vratila protiv Bologne: Pinamonti junak utakmice!

Susret 8. kola talijanskog nogometnog prvenstva u kojem su se sastali Genoa i Bologna završen je rezultatom 2:2 na stadionu Luigi Ferraris.

Gosti su poveli u 35. minuti susreta kada je Nikola Moro poslužio Orsolinija koji pogađa za 0:1.

U 56. minuti Jens Odgaard sjajno pogađa s ruba kaznenog prostora za 0:2 vodstvo Bologne.

Kada se već činilo da će Bologna sigurno do bodova, domaći su se čudesno vratili u igru.

Junak utakmice za domaće bio je Andrea Pinamonti koji je najprije u 73. minuti sjajno s ruba šesnaesterca pogodio suprotni kut gostujućeg gola. Da bi u 85. minuti glavom s nekih 15-ak metara zakucao loptu u mrežu za konačnih 2:2 u ovom napetom dvoboju.