27 srpnja, 2024
Korner 365 » GOŠK i Široki Brijeg podijelili bodove u Gabeli

GOŠK i Široki Brijeg podijelili bodove u Gabeli

2 min read

U jako siromašnoj utakmici GOŠK i Široki Brijeg odigrali su 0:0 u susretu 16. kola Premijer lige BiH na stadionu Perica Pero Pavlović u Gabeli.

U 5. minuti susreta dobra kontra gostiju, Ćavar se našao sam pred vratarom domaćina, ali bježi mu lopta.

Pred sam kraj poluvremena dobra prilika za goste. Nakon kornera Barišić je pucao glavom, ali njegov udarac sjajno brani Bobić.

U 50. minuti najbolja prilika za domaće, lijepa akcija i na kraju s 10-ak metara malo iskosa puca Šero, ali lopta ide preko gola.

Šest minuta kasnije Kpan je bio u dobroj poziciji, ali je oklijevao pa dobra prilika odlazi u nepovrat.

U 70. minuti velika prilika za goste. Ispala je lopta Bobiću iz ruku, no uspio je vratar domaće ekipe spriječiti Lukića da postigne pogodak.

Četiri minute kasnije Dadić je pokušao s ruba šesnaesterca, ali lopta ide malo pored gola domaće momčadi.

Na kraju se za ovaj susret može reći da je konačan ishod ništa-ništa. Zadovoljniji s ovim rezultatom može biti GOŠK kojemu je bitan svaki bod u borbi za ostanak u ligi, dok Široki Brijeg koji od početka sezone ima namjere boriti se za plasman u Europu ne zna za pobjedu od 8. listopada kada su pobijedili Igman 2:0 na Pecari.

Široki Brijeg već za tri dana igra zaostalu utakmicu 14. kolu Premijer lige BiH na Tušnju, a protivnik im je Tuzla City. GOŠK će u sljedećem kolu na teško gostovanje kod Sarajeva.