Korner 365 » Gošk prosuo prednost i ostao bez bodova protiv Sloge, Zrinjski rutinski protiv Igmana

Pobjeda Sloge protiv Goška

Nogometaši Zrinjskog upisali su pobjedu rezultatom 0:2 na gostovanju kod Igmana, dok je Sloga u Doboju kreirala veliki preokret protiv Goška i slavila 3:2 u napetoj utakmici.

Zrinjski je pogocima Tomislava Kiša u 9. i 43. minuti utakmice upisao nova tri boda.

Igman je igrao s igračem manje nakon što je Buturović dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

U dramatičnoj utakmici u Doboju momčad Sloge stigla je zaostatak od dva pogotka i na samom kraju preokrenula rezultat.

Gabrijel Čoko je u 53. minuti doveo je Gošk u vodstvo, a samo dvije minute kasnije prednost gostiju udvostručio je Hasukić.

Sloga je preko Grabeža uspjela smanjiti prednost Goška u 72. minuti i to je dalo nadu domaćinima u moguće izjednačenje i preokret.

Toni Jović je u 88. minuti donio izjednačenje domaćoj momčadi, a za potpuni preokret i pobjedu zabio je Milanović u 94. minuti utakmice.