Korner 365 » HNK Tomislav nastavlja s dobrim igrama, slavili protiv Bratstva iz Gračanice

HNK Tomislav nastavlja s dobrim igrama, slavili protiv Bratstva iz Gračanice

HNK Tomislav slavio protiv Bratstva iz Gračanice

Nogometaši HNK Tomislava na domaćem terenu upisali su pobjedu rezultatom 2:1 protiv Bratstva iz Gračanice u 9. kolu Prve lige Federacije BiH.

U 52. minuti domaću momčad u vodstvo je doveo Šiško, a prednost je u 62. minuti povećao Banović.

Gosti su uspjeli smanjiti rezultat na 2:1 kada je u 83. minuti pogodio Šer, ali do izjednačenja nisu uspjeli doći.

HNK Tomislav je ovom pobjedom izbio na četvrto mjesto i sada ima 16 bodova, a isto toliko ima i trećeplasirana Stupčanica. Na prvom mjestu je tuzlanska Sloboda koja ima 24 boda, dok je druga momčad Goražda koja ima 17 bodova.