Korner 365 » Hrvatska slavila protiv Egipta i osvojila ACUD kup

Hrvatska slavila protiv Egipta i osvojila ACUD kup

1 min read
Hrvatska nogometna reprezentacija

Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Egipat rezultatom 4:2 u finalu ACUD kupa u Kairu

U 5. minuti susreta Trezeguet je pucao izravno iz slobodnog udarca s ukošene pozicije, obranio je to Labrović, ali odbila se lopta do Hamdija, koji vraća u “vatru” pred peterac, gdje se Rabia najbolje snašao u gužvi i zabio za vodstvo.

Dugo smo kružili ogo egipatskih 16, a onda je u 21. minuti Nikola Vlašić potegnuo ljevicom s ruba šesnaesterca, prebacio Gabala i rasporio mrežu Egipta. Posljednji gol za reprezentaciju Vlašić je postigaou rujnu 2021.

U 57. minuti Bruno Petković glavom nakon Modrićevog ubačaja iz kornera zabija za 2:1 vodstvo Vatrenih.

Majer je ubacio iz slobodnog udarca, a Kramarić ostao potpuno sam i pogodio glavom u donji desni kut u 77. minuti susreta. Ovo mu je 28. pogodak za reprezentaciju.

U 86. minuti susreta Kramarić ga je nakon par lažnjaka poslužio Majera koji okrunio sjajan nastup pogotkom s 15-ak metara u desne “rašlje”.

Poraz domaće momčadi ublažio je Abdelmonem.

EGIPAT: Abou Gabal, Hany, Rabia, Abdelmonem, Hamdi, Fathi, Attia, Afsha, Marmoush, Trezeguet, Mohamed

HRVATSKA: Labrović, Stanišić, Vida, Pongračić, Gvardiol, Modrić, Brozović, Vlašić, Majer, Pjaca, Petković