Korner 365 » Igman rutinski svladao Zvijezdu u derbiju začelja

Igman rutinski svladao Zvijezdu u derbiju začelja

Nogometaši Igmana dočekali su Zvijezdu 09 i slavili rezultatom 3:1 u susretu 13. kola Premijer lige BiH igranom na Gradskom stadionu u Konjicu.

Igman je stigao do vodstva u 25.minuti kada se lopta nakon udarca iz kuta odbila do Bodula, koji je bio na rubu šesnaesterca i preciznim udarcem pogodio za vodstvo svoje momčadi.

Samo tri minute kasnije gosti su uspjeli doći do izjednačenja. Dobru kontru za Zvijezdu pogotkom je završio Karaklajić, a asistenciju je upisao Godswill.

U 43. minuti Igman je ponovno došao do prednosti. Hebibović je uposlio Ramića, koji je izašao sam pred vratara gostiju i smireno pogodio za 2:1 vodstvo domaće momčadi na poluvremenu.

Domaća momčad riješila je pitanje pobjednika u 80. minuti susreta. Denković je primio loptu gotovo na svojoj polovini terena, nanizao je nekoliko protivničkih igrača i pogodio za 3:1.