26 srpnja, 2024
Korner 365 » Juventus svladao Monzu u ludoj utakmici

Juventus svladao Monzu u ludoj utakmici

Nogometaši Juventusa svladali su Monzu 1:2 na gostovanju u susretu 14. kola Serije A.

Georgios Kyriakopoulos je povukao protivnika za dres, te je Michael Fabbri dosudio jedanaesterac u 11. minuti. Dušan Vlahović je preuzeo odgovornosti i pucao u donji lijevi kut, a vratar Michele Di Gregorio je sjajno obranio njegov udarac.

U 12. minuti Adrien Rabiot je najviše skočio unutar šesnaesterca i lijepo pogodio pod gredu za vodstvo Juventusa.

Domaća momčad stigla je do izjednačenja u 91. minuti susreta pogotkom Valentina Carbonija.

Gosti su u sljedećem napadu uspjeli doći do pobjede pogotkom kojeg je postigao Federico Gatti.

U sljedećem kolu Juventus će dočekati Napoli u derbiju, dok će Monza dočekati Genou.