27 srpnja, 2024
Korner 365 » Karačić pobjedom protiv bivšeg kluba debitirao na klupi GOŠK-a

Karačić pobjedom protiv bivšeg kluba debitirao na klupi GOŠK-a

1 min read

Nogometaši GOŠK-a iz Gabele slavili su rezultatom 1:2 na gostovanju kod Zvijezde 09 u susretu 14. kola igranom u Ugljeviku.

Zvijezda je propustila niz prilika i stigla je kazna u 41. minuti kada je Bradara uposlio Čajića, koji je pucao i lopta se od vratnice odbila u gol za 0:1 i s tim rezultatom se otišlo na predah.

Na početku drugog poluvremena, uslijedio je veliki pritisak domaće momčadi. Lopta je uglavnom bila u posjedu igrača Zvijezde 09, ali nije bilo opasnosti po gol gostiju.

Međutim, inicijativa Zvijezde 09 se konačno isplatila u 59. minuti, kada su stigli do izjednačenja, a pogodak za domaće je postigao Maksimović.

Đorđević je u 69. minuti pokušao zaprijetiti protivničkom golu, ali siguran je bio Vasilj, a onda je uslijedio još jedan pokušaj igrača Zvijezde, ali bez većih opasnosti za goste.

U 92. minuti je pogodak za pobjedu GOŠK-a od 1:2 postigao Dino Skorup.

U sljedećem kolu GOŠK dočekuje mostarski Zrinjski, dok će Zvijezda 09 u goste Slogi.